INTENCJE MSZALNE

Msza  św. zbiorowa za wstawiennictwem 

Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

Środa 6 lutego 2019 r. godz. 17.00

 

 

  • W  intencji chorych dzieci,  które modlitwą obejmują członkowie dzieła „Szturmujemy Niebo”
  • o nawrócenie pewnej osoby
  • o dar rodzicielstwa

 

 

 

 

 

  • Piotra Dominiaka
  • Jadwigę-Elżbietę Trzepizur 
  • Janinę  Gębuś 
  • Marię Dudek - od Krzysztofa i Janiny Gembuś
  • Janinę Szuster 
  • Alinę Paruzel - od mieszkańców Wyrazowa 
  • Monikę Miłtę
  • Małgorzatę Sukiennik - od r. Żuków
  • Tomasza Żuka w 1r. śm. - od mamy i brata z rodz. 
  • Małgorzatę Sukiennik - od sąsiadów z ogródków działkowych Krokus
  • Stanisławę Paczyńską w 1r. śm. - od Ani z rodz. 
  • Czesława, Tadeusza, Grzegorza Paczyńskich
  • Stefana Musiała - od od Małgosi Trejtowicz z dziećmi 
  • Stefana Leśniczka - od  Stanisława Borka z rodz. 
  • Zenonę Dziok - od cioci Marysi, Teresy i Zbyszka Węglowskich 
  • Irenę Ujma
  • Halinę Pędzioł - od sąsiadów z bloku nr. 5, p. Kosińskiej i p. Dudek
  • Roberta Okularczyka - od zarządu firmy Metal Union
  • Stanisława Wyrwasa - od syna Bogdana z rodz. 
  • Wacława Puchałę - od r. Małasiewicz
  • Teresę Krzyżanowską - od sąsiadów z II klatki
  • Tadeusza Nowiszewskiego
  • Romualdę Szymonik - od Ewy, Przemka i Igora
  • Wiesławę Dziuk - od sąsiadów z klatki
  • Grazynę Gołdę - od córki Aldony, wnuczek Kingi i Izy
  • Irenę Cierpiał - od chrześnicy Krystyny z rodz.
  • Bonifacego Kołaczyka, Helenę, Walentego Rokosów - od żony, córki  i dzieci z rodzinami 
 
 

INTENCJE MSZALNE 

/ 3. 02. 2019 - 10. 02. 2019 /

 

 

Niedziela 3. 02.2019r.

7.30 + Jerzego Kokota r. śm., zm. z r. Kokotów i Biskupów

9.30 + Agatę, Mariannę, Józefa Adamusów, Stanisławę, Waltera, Ryszarda, Łukasza Mstowskich

10.45 +  Alinę, Bronisława Gazdów, Zbigniewa Ujmę

12.00 Za Parafian 

17.00 + Teresę Fuks z rodzicami, Walerię Konstantego Janików z rodzicami, Józefa Dudka

 

Poniedziałek 4.02.2019r. 

7.00 +  Ryszarda Szymonika w 2 r. śm.

7.30 + Helenę Kasperską - od r. Kasperskich, Siwców, Pastuszkiewiczów, Niteckich

17.00 +  Jadwigę-Elżbietę Trzepizur - od Aliny i Wacława Matuszewskich

Wtorek 5.02.2019r.  

7.00 +  Marię Dudek - od r. Płusków z dziećmi

7.30 + Teresę Weisberger - od wnuczki Karoliny i wnuka Roberta

17.00 + Bronisławę, Elżbietę, Józefa, Stanisława, Józefa Cichowlasów

Środa 6.02.2019r. 

7.00 +  Janusza Leśkiewicza - od siostry Anny z mężem i dziećmi

7.30 + Monikę Miłtę - od córki Teresy z mężem Władysławem

17.00 Zbiorowa

Czwartek 7.02.2019r.

7.00 +  Marię Dudek - od koleżanek i kolegów z firmy HANZA-TEX

7.30 + Janusza Leśkiewicza - od Barbary i Stanisława Siudejów, Leny Sobala z rodz., Grażyny Bądkowskiej z rodz. 

17.00 + Jadwigę Grabara - od sąsiadów

Piątek 8.02.2019r. 

7.00 +  Waleriana Sumarę, c. r. Sumarów, Kutajów, Knapików

7.30 + Małgorzatę Sukiennik - od koleżanek z Rady Nadzorczej

17.00 + Henryka Szulca 4 r. śm. - od żony, syna i synowej 

Sobota 9.02.2019r.

7.00 +  Jadwigę-Elżbietę Trzepizur - od Dariusza i Urszuli

7.30 + Janusza Leśkiewicza - od brata Leszka z żoną i dziećmi

17.00 Jubileusze Małżeńskie

Niedziela 10. 02.2019r.

7.30 + Jadwigę-Elżbietę Trzepizur  - od Jasnogórskiej Wspólnoty Odnowy w Duchu św. KANA

9.30 + Irenę, Antoniego Mszyców

10.45 + 

12.00 Za Parafian 

17.00 +  Franciszka Leśko 1 r. śm.