ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE   19  XI  2017r.

1. Przeżywamy XXXIII niedzielę zwykłą. Za tydzień ostatnia niedziela starego roku liturgicznego, uroczystość Chrystusa Króla.

2. Dziś o godz. 1500 będzie spotkanie Rady Parafialnej.

3. We wtorek będzie spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII. Spotkanie rozpocznie się mszą św. o godz. 1700. Młodzież prosimy  o przyniesienie ze sobą indeksów.

4. Także we wtorek o godz. 1700 będzie msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Antoniego.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 1045 będzie msza św. zbiorowa na rocznice urodzin.

6. Zapraszamy na Apel Jasnogórski w przyszłą sobotę o godz. 2100.

7. Organizacja wspierająca misjonarzy przeprowadza zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego RTV, AGD itp. Zbiórka w naszej parafii będzie miała miejsce przez cały piątek i w sobotę rano do godz. 1000. Zużyty sprzęt można składać na placu parafialnym przed salką od strony ul. Parkowej. Przychody z akcji wspomogą zakup inkubatorów do szpitala w Afryce. Szczegóły akcji na plakacie i ulotkach przy wyjściu z kościoła.

8. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom, którzy zaangażowali się   w jesienne sprzątanie otoczenia kościoła. Dziękujemy też panu, który zamontował i zdemontował ołtarz na cmentarzu na uroczystość Wszystkich Świętych. Bóg zapłać.