OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19 V 2019r.

1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną.

2. W środę o godz. 1800 będzie msza św. zbiorowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. We wtorek i środę kandydaci do bierzmowania z klas VIII będą mieli spotkania po nabożeństwie majowym.

4. W sobotę o godz. 2100 będzie w kościele Apel Jasnogórski.

5. Były ks. proboszcz naszej parafii ks. Andrzej Walaszczyk obchodzi w tym roku jubileusz 50-lecia kapłaństwa. W sobotę o godz. 1100 będzie odprawiał mszę św. jubileuszową na Jasnej Górze. Dla osób chętnych do udziału w tej mszy św. będzie wyjazd autokarowy sprzed kościoła o godz. 1000. Natomiast w przyszłą niedzielę w naszym kościele będzie msza św. w intencji Jubilata o godz. 1200.

6. Pierwszego czerwca organizowany jest wyjazd na spotkanie młodych Lednica 2000. Zapraszamy młodzież do udziału w spotkaniu, które może być okazją do odnowy relacji z Panem Bogiem. Szczegóły wyjazdu na plakacie w gablocie i u ks. Mirosława.