ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  17  VI  2018r.

1. Przeżywamy XI niedzielę zwykłą.

2. W środę o godz. 1800 będzie msza św. zbiorowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W przyszła niedzielę o godz. 1045 będzie msza św. zbiorowa na rocznice urodzin.

4. Kończy się rok szkolny. W najbliższą środę o godz. 1715 będzie spowiedź dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum, a w czwartek o godz. 800 będzie msza św. na zakończenie roku. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców oraz wszystkich pracowników oświaty do wspólnego dziękowania Bogu za miniony rok i modlitwy o szczęśliwy wypoczynek wakacyjny.

5. W środę o godz. 1800 będzie spotkanie dla klas VII szkoły podstawowej i klas II i III gimnazjum podsumowujące rok formacji do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Prosimy młodzież o przyniesienie indeksów.