OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  17  III  2019r.

1. Dziś II niedziela Wielkiego Postu.
  2. Przeżywamy niedzielę pomocy Kościołowi tzw. Niedzielę Ad Gentes. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na pomoc polskim misjonarzom na całym świecie.
  3. We wtorek przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze św. będą o godz. 800, 1000 i 1700. O godz. 1700 będzie msza św. z intencją zbiorową.
  4. W środę po mszy św. wieczorowej będzie na plebanii spotkanie Akcji Katolickiej.
  5. Chcemy jak w ubiegłych latach zorganizować konkurs palm na niedzielę palmową. Wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział prosimy o przygotowywanie już potrzebnych materiałów.
  6. Przez dwie soboty sprzątany był teren koło kościoła. Serdecznie dziękujemy wszystkim paniom i panom, którzy ofiarnie pracowali. Pozostało wygrabienie reszty zeschłych liści. Prosimy o pomoc w przyszłą sobotę.