ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE   17 IX  2017r.

1. Przeżywamy XXIV niedzielę zwykłą.

2. Dzisiaj o godz. 1640 będą Nieszpory. Zachęcamy do udziału.

3. Jutro przypada święto św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży       w Polsce. Dzieci i młodzież z naszej parafii zapraszamy na mszę św. o godz. 1800. Będzie też spotkanie dla wszystkich grup przygotowujących się do bierzmowania.

4. W środę o godz. 1800 będzie msza św. zbiorowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 1045 będzie msza św. zbiorowa na rocznice urodzin, a o godz. 1200 będzie msza św. imieninowa.

6. Także w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 1045 będzie spotkanie dla rodziców uczniów z klas VII, rozpoczynających przygotowanie do sakramentu Bierzmowania.

7. Jak w ubiegłą niedzielę, dziś także przy wyjściu z kościoła zbierane są podpisy w sprawie obywatelskiego projektu „Zatrzymać aborcję”. Zachęcamy do zamanifestowania swojego poparcia dla życia i włączenia się w tą akcję.