OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23 II 2020r.

1. Przeżywamy VII niedzielę zwykłą.

2. Kończy się karnawał, od środy rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. W środę msze św. z posypaniem głów popiołem będą o godz. 800, 1000 i 1700. O godz. 1700 będzie msza św. z intencją zbiorową. W środę popielcową obowiązuje post ścisły.

3. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 1600 a dla starszych po mszy św. wieczorowej, ok. godz. 1730. W niedziele Gorzkie Żale o godz. 1630.

4. W przyszłą niedzielę przed Gorzkimi Żalami, o godz. 1600 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca z okazji I niedzieli miesiąca.

5. Przypominamy o pielgrzymce do Lourdes i do Hiszpanii we wrześniu. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc, można się zapisać. Osoby, które już się zapisały a nie dokonały wpłaty zaliczki proszone są o dokonanie tego w najbliższym czasie.