Życzenia Wielki Czwartek

Drodzy Kapłani!

To właśnie w Wielki Czwartek stajemy w obliczu wielkiej Tajemnicy powołania i Eucharystii.
Pragniemy dzisiaj szczególnie podziękować Chrystusowi za dar Kapłaństwa, za wszystkich Pasterzy, którzy posługiwali w naszej parafii, w przeszłości i obecnie. Zapewniamy o naszej modlitwie i podziękujemy za pracę duszpasterską, za każdą Eucharystię, spowiedź, modlitwę, błogosławieństwo, za wszystkie udzielone sakramenty i za wszystkie łaski, które dzięki Waszej posłudze otrzymaliśmy od Pana.
   Niech Najwyższy Kapłan, hojnie wynagradza Was i udziela łaski dostrzegania błogosławionych owoców posługi kapłańskiej. Życzymy doświadczania Bożej miłości, radości i pokoju, aby Najświętsza Matka tuliła Was do serca, a w szczególnie trudnych chwilach umacniała i pocieszała.

Życzymy, aby Księża nigdy nie czuli się samotni, zawsze byli otoczeni gronem wiernych i oddanych parafian.
Parafianie,
Parafialny Oddział Akcji Katolickiej,