25 lecie

Czcigodny Jubilacie! Drogi Księże Dariuszu! Dobrze, że jesteś dzisiaj z nami.
Z okazji zacnego, srebrnego Jubileuszu Święceń Kapłańskich życzymy Ci wielkiej radości z każdego dnia kapłańskiej służby, Bożego Błogosławieństwa i obfitości darów Ducha Świętego. Niech dobry Bóg darzy Cię zdrowiem i pokojem, a Matka Boża ma w Swej opiece i wyprasza potrzebne łaski, abyś dalej z odwagą i mocą kroczył po trudnych ścieżkach kapłańskiego życia. Życzymy, abyś trwał na tym posterunku, który Pan Bóg Ci powierzył, abyś Swoim działaniem i świadectwem życia pomnażał w Tych, do których Pan Cię posłał, pragnienie bliskości z Jezusem Chrystusem.
W dwudziestą piątą rocznicę dnia, w którym sam Pan Bóg uczynił z Ciebie swojego sługę, otaczamy Cię naszą modlitwą, dziękując dziś Panu Bogu za Twoją obecność wśród nas, za wszystko dobro, za czas, siły i talenty, którymi służysz ludziom.
Z chrześcijańskim pozdrowieniem „Szczęść Boże”
Parafianie, Akcja Katolicka i Duszpasterska Rada Parafialna z Parafii pw. Św. Michała Archanioła w Blachowni